oficiální web spisovatele a muzikanta

oficiální web spisovatele a muzikanta

O MNĚ

Českobudějovický spisovatel, novinář a muzikant se narodil 10. února 1987 v Domažlicích. Jeho články vycházely několik let v Deníku, Budějcké Drbně a specializovaných hudebních časopisech. 

Dnes se věnuje především PR aktivitám. Debutový román Na pokraji vydal v roce 2016. O několik měsíců později mu vyšla Kniha kovu, která získala cenu Břitva za nejlepší tuzemskou rockovou knihu roku 2016.

Václav Votruba se muzice věnuje i aktivně – hraje v kapelách Dark Angels, The River Of The Lost Souls a After Rain, se kterými vyprodukoval již více než 10 nahrávek.

PŘEDSTAVENÍ
Na kontě mám jedenáct knih. Jsem držitelem ceny Břitva za knihu roku 2016 (Kniha kovu) a ceny Břitva za knihu roku 2018 (Kniha kovu III).

Už třináct let pracuji na jihu Čech v oblasti médií. Několik let jsem působil v Deníku a Budějcké Drbně, momentálně funguji jako freelancer, tedy pisálek na volné noze. Věnuji se především propagaci měst, obcí, škol, kulturních center a tak dále.

www.votrubapromotion.cz

Jsem zakladatel úspěšného hudebního serveru Metal Forever & Metal Man, který jsem ale před několika lety z důvodu velké vytíženosti opustil.

www.metalforever.info

Jsem také aktivní muzikant. Na kontě mám více než deset dlouhohrajících desek s kapelami Dark Angels, After Rain, No Belief a The River Of The Lost Souls.

Jako copywriter jsem autorem několika publikací, zpravodajů a bulletinů.

Můj debutový román se jmenuje Na Pokraji a vyšel v roce 2016.