oficiální web spisovatele a muzikanta

oficiální web spisovatele a muzikanta

O MNĚ

Českobudějovický spisovatel, novinář a muzikant se narodil 10. února 1987 v Domažlicích. Jeho články vycházely několik let v Deníku, Budějcké Drbně a specializovaných hudebních časopisech. 

Dnes se věnuje především PR aktivitám. Debutový román Na pokraji vydal v roce 2016. O několik měsíců později mu vyšla Kniha kovu, která získala cenu Břitva za nejlepší tuzemskou rockovou knihu roku 2016.

Václav Votruba se muzice věnuje i aktivně – hraje v kapelách Dark Angels, The River Of The Lost Souls a After Rain, se kterými vyprodukoval již více než 10 nahrávek.

OBCHOD


Na tomto místě můžete zakoupit všechny produkty, které souvisí s mou osobou. Moc děkuji za podporu! Mail pro objednávky je venca.votruba@seznam.cz


MONUMENTY I: PĚTAPADESÁT ESENCIÁLNÍCH ALB S ŽENSKÝM ZPĚVEM
(kniha, brožovaná, 190 stránek)

Cena: 230,-


Od Elly Fitzgerald… přes Anneke van Giersbergen… po Chelsea Wolfe. Spisovatel a velký hudební fanoušek Václav Votruba (mimo jiné autor úspěšné trilogie Kniha kovu mapující tuzemský metal) ve své nové knize Monumenty vzdává hold světovým zpěvačkám a jejich nejzásadnějším nahrávkám. Čtenářům dává tip na pětapadesát ženských alb, které by dle jeho slov neměly chybět snad v žádné sbírce. Jelikož vůbec neřeší žánrové hranice, stojí tak v jedné knize vedle sebe nahrávky s hlasy zpěvaček jako například Billie Holiday, Nico, Janis Joplin, Joni Mitchell, Doro Pesch, Anneke van Giersbergen, Madonna, Amy Winehouse, Diana Krall, Beth Hart, Jennie-Ann Smith nebo Chelsea Wolfe. Autor do výběru zařadil i tři tuzemské desky, kterým vévodí Bára Basiková, Věra Mazánková a Zuzana Jelínková. „Čtěte pomalu, poslouchejte u toho muziku a nechejte se unášet,“ vzkazuje Václav Votruba.


ŠUMAVSKÝ DĚS II
(kniha, brožovaná, 164 stránek)

Cena: 200,-

Šumavský Děs, bájná bytost, pokračuje ve svých pochmurných memoárech. Tentokrát čtenáře zavádí do Českého Krumlova, Horní Plané, Volar, Frymburku, Vlachova Březí, Mojného, Velešína, Nalžovských Hor, České Kubice, Benešova nad Černou, Hořic na Šumavě, Železné Rudy a Vyššího Brodu. Nabízí třináct strašidelných příběhů, které se údajně staly… alespoň sám Děs to tak tvrdí. Jak s oblibou říká: „Můžete tomu věřit, stejně tak nemusíte. Je to jen na vás.“INSOMNIE
(kniha, brožovaná, 160 stránek)

Cena: 190,-

Spánková paralýza, znepokojivé zvuky, nezvaní hosté… Noci ve starém domě na Žižkově třídě v Českých Budějovicích jsou pro mladého muže, který se přistěhoval ke své přítelkyni, stále hrůznější. Co bzučí ve stěnách? Kdo tiše postává v temném rohu ložnice? Pomůže bývalý farář z dalekého Klenčí pod Čerchovem? Českobudějovický spisovatel Václav Votruba se ve své nové knize Insomnie vydává na pole psychologického hororu, který by mohl potěšit čtenáře například H. P. Lovecrafta. „Cílem není za každou cenu děsit, spíše vyvolávat nepříjemné pocity,“ říká autor a zve vás na návštěvu do světa, který překračuje lidské chápání.


ŠUMAVSKÝ DĚS
(kniha, brožovaná, 164 stránek)

Cena: 200,-

Upíří masakr v Cetvinách, sabaty na Ďáblových kamenech v Hůrce, tajemná babička z Černé v Pošumaví, skřet v podzemí Dívčího kamene, obludník v Hořicích na Šumavě, hornoplánský obr Thomas Thieme, děsivé podzemí pod Větřním a mnohé další příběhy z dávné i nedávné historie českokrumlovského regionu ožívají ve vzpomínkách bájné bytosti, která se rozhodla ve spolupráci se spisovatelem Václavem Votrubou sepsat své paměti. Paměti, ze kterých tuhne krev v žilách. Varujeme – knihu raději nečtěte před spaním.


NA POKRAJI
(kniha, brožovaná, 164 stránek)


Cena: 190,-

Nový román českobudějovického spisovatele a novináře Václava Votruby nás zavede do Hollywoodu 50. až 70. let.CD:

VÁCLAV VOTRUBA - Miles (digitální release) -  59,-

DARK ANGELS - Venomous Embrace (CD) - 250,-

THE RIVER OF THE LOST SOULS - The Midnight Album (CD) - 250,-

AFTER RAIN - The Funeral Marches (CD) - 150,-

AFTER RAIN - The Sound Of War (CD) - 100,-

AFTER RAIN - Hammered To The Ice (CD) - 100,-

AFTER RAIN - Beyond The Underground (CD) - 100,-

DARK ANGELS - Embodiment Of Grief (CD) - 150,-

DARK ANGELS - Bittersweet Devotion (CD) - 100,-

DARK ANGELS - Forever & Ever (CD) - 80,-

DARK ANGELS - Symphony Of Bridal Veil (CD) - 100,-

NO BELIEF - Silent Doom (CD) - 100,-Zboží expedujeme do 2 dnů, pokud není uvedeno jinak.

Cena dopravy:
Česká pošta - platba předem na účet - 60 korun.
Česká pošta - platba přes Paypal - 60 korun.
Česká pošta - dobírka - 105 korun.

Preferujeme platbu předem na účet, a to kvůli nižším nákladům na dopravu.

OBCHODNÍ PODMÍNKY:

Doručovací údaje a zvolený typ platby napište do mailu společně s objednávkou.

Po zpracování objednávky Vám odešleme emailem její potvrzení. Po vyřízení objednávky a expedici zásilky Vám bude odeslán e-mail.

Podání objednávky je ze strany zákazníka závazné dle obchodních podmínek (Občanský zákoník §544-545, zákon č. 40/1964 Sb). Pokud chcete objednávku zrušit, napište na mail theoldstormrecords@gmail.com.

V souladu se zněním zákona č. 367/2000Sb. ze dne 14. září 2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Zboží zasílejte doporučeně a pojištěné, nijak neručíme za ztrátu nebo poškození při cestě k nám. Zboží nesmí být zasíláno zpět na dobírku, takto zaslané zboží nebude z naší strany přijato. Při splnění všech určených podmínek o vrácení zboží Vám zašleme peníze za zboží zpět převodem na Váš bankovní účet do 30 pracovních dnů. Při nesplnění podmínek o vrácení zboží nebudeme akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží Vám zašleme zpět na Vaše náklady.